بایگانی نوشته‌ها

معرفی مخزن آب شرکت مبنا پلیمر آریا

معرفی مخزن آب شرکت مبنا پلیمر آریا

مخزن   آب پلی اتیلن به مخازنی گفته می شود که نوعی پلیمر خاص از دسته پلی اتیلن ها ساخته   شده است. به کار بردن پلی اتیلن برای ساخت مخازن آب و دیگر مخازن نگهداری سیالات   و مواد شیمیایی مدتی است که به علت مزایای ویژه آن در کشور رواج پیدا کرده است
اصلی ترین منبع آب آشامیدنی

اصلی ترین منبع آب آشامیدنی

جالب است   بدانید که حدود 75% سطح کره زمین را آب پوشانده است که بخشی از آن را اقیانوس ها   تشکیل داده اند. آب جوی یکی   دیگر از منبع آب آشامیدنی است که این آب حاصل از تبخیر آب های سطحی همانند اقیانوس   ها و دیگر منابع به وجود می آید.
کاربرد و مزایای مخزن پلی اتیلن

کاربرد و مزایای مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن جهت نگهداری، ذخیره نمودن همچنین حمل انواع سیالات سازگار با پلی اتیلن و آب استفاده می شود. برخی از مزایای این مخازن پلاستیکی عبارتند از: وزن سبکی دارند، با انواع مواد شیمیایی و آفت کش ها سازگاری دارند، در برابر خوردگی مقاوم  هستند، قیمت بسیار مناسبی دارند.
مزایای مخزن آب پلی اتیلن چیست؟

مزایای مخزن آب پلی اتیلن چیست؟

امروزه   با افزایش تعداد ساختمان ها لزوم استفاده از مخزن آب برای آبرسانی هرچه بهتر و نیز   نگهداری آب در طول شبانه روز دو چندان شده است و مخزن آب پلی اتیلن مخزنی است که   مزایای بسیاری دارد و تقاضا برای آن بسیار می باشد. جنس مخزن آب پلی اتیلن به گونه   ای است که آب موجود در آن با همان کیفیت اولیه باقی می ماند.
اهمیت وجود تانکر آب

اهمیت وجود تانکر آب

یکی از   مشکلاتی که افراد در بعضی مناطق شهری و نیز در برخی مناطق جغرافیایی با آن روبرو   هستند قطع شدن آب است و همین امر لزوم استفاده از تانکر آب را دو چندان کرده است. انواع مخزن آب شامل مخزن آب   افقی و عمودی، مخزن آب پلیمری، مخزن آب زیر پله و چند لایه و غیره می باشند که هر   کدام از این انواع قیمت خاص خود را دارند.
درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...