بایگانی نوشته‌ها

آنچه باید درباره مخزن آب بدانید

آنچه باید درباره مخزن آب بدانید

مخزن آب وسیله ای است برای نگهداری و ذخیره آب که در مواقع ضروری می تواند بسیاری از مشکلات نبود   آب را حل کند. از مخزن آب برای مصارف آشامیدنی، کشاورزی، صنعتی، آتش نشانی و ...  استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم شما را با مخزن آب و مهمترین کاربردهای آن آشنا کنیم.
آشنایی با مخزن آب پلی اتیلن و کاربردهای آن

آشنایی با مخزن آب پلی اتیلن و کاربردهای آن

مخزن آب پلی اتیلن یکی از رایج ترین مخازن آب به شمار می رود. در کشور ما این نوع   مخزن ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. ویژگی های خوب این مخزن ها   مانند طول عمر و دوام بالا، تنوع رنگی، کاربری های متفاوت و همچنین کیفیت نگهداری آب آشامیدنی در آن باعث شده است که مشتریان زیادی به دنبال خرید این نوع   از مخزن آب باشند.
عرضه مخزن آب بهداشتی

عرضه مخزن آب بهداشتی

عمده   مورد مصرف مخزن آب و یا تانکر   نگهدارنده مایعات بهداشتی، در صنایع کشاورزی، شیمیایی، بهداشتی و صنعت ساختمان‌سازی   است. این محصول دارای اشکال و ابعاد مختلفی است و عمدتاً از جنس پلی‌اتیلن با   گرید غذایی تولید می‌گردد. شرکت مبنا پلیمر آریا در زمینه تولید و عرضه انواع   مخزن نگهداری بهداشتی، فعالیت نموده و محصولاتی بی‌نظیر و  با کیفیت مطلوب وایده‌آلی را عرضه بازار می‌نماید.
مخزن آب پلی‌اتیلنی بهداشتی

مخزن آب پلی‌اتیلنی بهداشتی

مخزن آب و تانکر نگهداری مایعات بهداشتی از جمله تجهیزات بسیار پر کاربرد   است که استفاده از آن در مصارف کوچک خانگی و صنایع بزرگ، انکار ناپذیر است. مخزن   آب بهداشتی از جنس پلاستیک با گرید غذایی است که نیازمند اخذ تأییدیه از وزارت   بهداشت و نشان استاندارد ملی است.
درباره‌ی نویسنده
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...