درباره ما


شرکت تعاونی مبنا پلیمر آریا (MPACO) در سال ۱۳۸۹ با هدف استفاده بهینه از توانایی های متخصصان کار آزموده صنعت پتروشیمی و پلیمری و پلی اتیلن به عنوان شرکت اصلی تولید و تعمیر محصولات پلیمری تاسیس گردید. این شرکت در تاریخ ۲۹/ ۱۰ / ۱۳۸۹ تحت شماره ثبت ۱۹۹۲ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به مدت نامحدود به ثبت رسید. 

موضوع شرکت تعاونی مبنا پلیمر آریا مطابق اساسنامه آن که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده است عبارت است از:
١. ترویج و تحکیم مشارکت، همکاری و تعاون عمومی.
۲. تامین نیازهای مشترک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعضا و کمک به تحقق عدالت اجتماعی.
٣. احداث کارخانجات صنایع پلیمری و انجام امور بازرگانی مربوط به شرکت.
۴. تامین و اداره واحدهای تولیدی در زمینه تولید مخازن و تولید پریفرم با استفاده از سرمایه و نیروی کار، مهارت و تخصص اعضا و فروش محصولات تولیدی.
۵. انجام سایر فعالیت های مرتبط با اهداف تعاونی.

شرکت تعاونی مبنا پلیمر آریا یک شرکت تولیدی، اجرایی و تعمیراتی می باشد که با استفاده از نیروهای متخصص داخلی و با هدف اعتلای صنعت کشور تاسیس و بر اساس میزان سوابق تولیدی و اجرایی و عملیاتی پرسنل خود که از مجرب ترین مهندسین صنعت پتروشیمی کشور می باشند تشکیل گردیده و با میانگین ۲۰ سال سابقه و تجربه کاری پرسنل خود در زمینه های نقشه کشی، طراحی و ساخت قالب، ساخت و قالبگیری محصولات و تعمیرات و نگهداری و خدمات پس از فروش محصولات فعالیت می نماید.

تحت لیسانس شرکت روتوتِک کانادا
.RotoTech Research and Development Ltd
شرکت تحقیقاتی و توسعه روتوتِک کانادا ( .RotoTech Research and Development Ltd ) با استفاده از متخصصین صنعت قالبگیری دَوَرانی در کشور کانادا به تحقیقات در زمینه های مختلف صنعت قالبگیری دَوَرانی، نوع و کیفیت مواد اولیه مصرفی، بهره گیری و دریافت بالاترین راندمان و کیفیت محصول و افزایش طول عمر محصولات این صنعت پرداخته است.
شرکت مبنا پلیمر آریا مفتخر است اعلام نماید که از فروردین ماه سال 1399 ( April,2020 ) پس از سال ها تلاش و کوشش متخصصین کشورمان و انجام کلیه پروتکل های اعلام شده از طرف شرکت .R.T.R.D. Ltd  با انعقاد قرارداد تحت لیسانس شرکت کانادایی روتوتِک قرار گرفت.
برند مبنا پلیمر پس از دعوت از متخصصین کانادایی و بازدید آنها از محل کارخانه و بررسی قدرت و کیفیت تولیدات این شرکت توانست تحت لیسانس شرکت روتوتِک قرار بگیرد.


فروش مخزن آب

تولید و عرضه انواع مخزن آب افقی - مخزن آب عمودی - مخزن آب ایستاده - مخزن آب عمودی بلند - مخزن آب زیر پله ای - مخزن آب پلیمری - مخزن آب مکعبی - مخزن آب پلاستیکی - مخزن و تانکر آب